Komenda Powiatowa Policji w Łasku

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Tragedia na torach

  Policjanci z łasku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 28 października 2017 r. na torach kolejowych w Sędziejowicach. Pod kołami pociągu zginął 64-letni mężczyzna.

 2. Zaginęła Danuta Kaźmierczak

  Policjanci z Łasku w dalszym ciągu poszukują zaginionej 73-letniej mieszkanki miejscowości Dobra (gmina Sędziejowice), która wyszła do lasu z domu w czwartek 3 października 2019 roku i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta ma problemy z pamięcią. WAŻNE!!! Kobieta może reagować na imię Janka, Jasia lub Jancia. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Danuty Kaźmierczak proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub pod nr 112.

 3. Wypadek w Kwiatkowicach - kierowca w ciężkim stanie w szpitalu

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 20 sierpnia w Kwiatkowicach. Kierujący samochodem marki Skoda zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przepust wodny. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał licznych obrażeń i został przetransportowany śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Łodzi.

 4. Tragiczny wypadek w miejscowości Kwiatkowice Las

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 27 marca 2017 roku o godz. 5.46 na drodze wojewódzkiej nr 710 w miejscowości Kwiatkowice Las.

 5. Uroczyste obchody Święta Policji w Łasku

  24 lipca to data wyjątkowa dla policjantów. 24 lipca 1919 roku Sejm II Rzeczypospolitej uchwalił ustawę o powołaniu Policji Państwowej. Kilka miesięcy po odzyskaniu niepodległości odradzające się Państwo Polskie utworzyło formację, która w sposób szczególny dba o bezpieczeństwo obywateli. Upamiętnieniem tego wydarzenia jest obchodzone co roku Święto Policji.To czas nominacji i odznaczeń samych policjantów, jaki i pracowników policji. Z tej okazji 25 lipca 2017 roku wręczono odznaczenia i akty mianowania policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Łasku.

 6. Bezpieczeństwo na drodze oraz odpowiedzialność prawna nieletnich

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łasku odwiedzili uczniów ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Restarzewie Cmentarnym. Przeprowadzili zajęcia poświęcone szeroko rozumianemu bezpieczeństwu oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

 7. Tragiczny wypadek na trasie S8 w Marzeninie

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniosły dwie osoby.

 8. Podziękowanie dla policjantów

  W tym trudnym okresie jakim jest pandemia koronawirusa, dla każdego z nas jeszcze większe znaczenie nabiera słowo "wsparcie". Jest to czas, kiedy rodzą się dodatkowe pytania, chwile lęku. Ważne aby właśnie w takim momencie pomyśleć o bliskich i dodać im otuchy. Mieszkanka powiatu łaskiego podziękowała funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Łasku za zainteresowanie w tym czasie.

 9. Tragiczny wypadek w Pruszkowie

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, w którym śmierć poniosła piesza. Do zdarzenia doszło 10 listopada 2016 roku około godziny 17:00 w Pruszkowie, na terenie gminy Sędziejowice. Apelujemy o noszenie elementów odblaskowych - ratują życie!

 10. Uroczyste obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

  2 maja, na mocy nowelizacji ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 20 lutego 2004 r., obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez wywieszenie flagi państwowej w swoim domu, a także w oknie lub na balkonie swego mieszkania.

Linki

Tagi

mapa zagrożeń bezpieczeństwa "Kręci mnie bezpieczeństwo" zima bezpieczeństwo na drogach wakacje krajowa mapa zagrożeń sprawca rozboju narkotyki odblaski niechronieni uczestnicy ruchu drogowego ruch drogowy działania międzypowiatowe aplikacja Moja Komenda Turniej BRD profilaktyka niechronieni Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa bezpieczeństwo dzieci i młodzieży dzielnicowi dzielnicowy bliżej nas bezpieczeństwo mieszkańców wypadek \"Kręci mnie bezpieczeństwo\" Bezpieczeńswo w miejscu zamieszkania rozbój konkurs znicz Tydzień Mediacji bezpieczne wakacje 2017 debata bezpieczna droga do szkoły dobór wychłodzenia bezpieczeństwo rekrutacja do policji prewencja obywatelska postawa cyberprzestępczość prędkość mrozy wypadek śmiertelny nietrzeźwy kierujący kradzież samochodu mapy zagrożeń dzielnicowy podziękowania cyberprzemoc bezpieczne ferie 2017 cyberbezpieczeństwo bezpieczne ferie