Pożegnanie emerytów - Galerie zdjęć - Komenda Powiatowa Policji w Łasku

Galerie zdjęć

Pożegnanie emerytów

W Komendzie Powiatowej Policji w Łasku odbyło się uroczyste pożegnanie, w związku z objęciem stanowisk służbowych w innych jednostkach Policji I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Małgorzaty Mączyńskiej i funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego st. asp. Dariusza Szczepańskiego oraz policjantów, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę: asp. sztab. Ireneusza Latusa i st. asp. Grzegorza Wlaźlaka.

W piątek, 6 maja o godzinie 9:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku odbyło się uroczyste pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łasku mł. insp. Małgorzaty Mączyńskiej, która z dniem 15 kwietnia br., rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, została powołana na stanowisko p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli. Z kolei st. asp. Dariusz Szczepański od kwietnia br. pełni służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Asp. sztab. Ireneusz Latus i st. asp. Grzegorz Wlaźlak przeszli na zasłużoną emeryturę po ponad 25 latach służby w Policji. W uroczystości wzięła udział kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy cywilni miejscowej jednostki oraz przedstawiciele lokalnych władz, wśród których byli m. in. Starosta Powiatowy, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łasku, Dowódca 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, Wiceminister Skarbu Państwa,  Burmistrz Łasku oraz Wójtowie Gmin. Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Łasku podinsp. Piotr Bielewski podziękował policjantom odchodzącym do nowych jednostek policji oraz emerytom  za dotychczasową owocną współpracę. Zebrani na spotkaniu pracownicy i policjanci oraz zaproszeni goście życzyli, aby służba na nowych stanowiskach była interesującym i pełnym pozytywnych doświadczeń kolejnym etapem na ścieżce zawodowej kariery oraz źródłem osobistej satysfakcji. Natomiast emerytom, z okazji zakończenia służby w Policji złożono życzenia dobrego zdrowia, szczęścia, dalszych sukcesów w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia.

Mł. insp. Małgorzata Mączyńska  żegnając się złożyła podziękowania kadrze kierowniczej, pracownikom cywilnym, funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Łasku za współpracę i zaangażowanie w codziennej służbie.

  • Przywitanie gości przez Starostę łaskiego i Komendanta Powiatowego Policji w Łasku
  • Starosta dziękuje funkcjonariuszom
  • Pani Komendant składa podziękowania
  • Pan Komendant wręcza kwiaty Pani Komendant
  • Pamiątkowe zdjęcie uczestników spotkania
  • Pożegnani funkcjonariusze
  • Pani Komendant na tle sztandaru KPP Łask