Informacje

Policjantka z Łasku złotą medalistką Mistrzostw Europy w kulturystyce i fitness

Aspirant Katarzyna Staśkowska z Komendy Powiatowej Policji w Łasku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy Federacji WFF-WBBF w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się 18 maja 2019 r. w Kłajpedzie na Litwie.

W miniony weekend w Kłajpedzie odbyły się 20. Mistrzostwa Europy Federacji WFF-WBBF w Kulturystyce i Fitness. Z ramienia reprezentacji Polski w zawodach wystartowała asp. Katarzyna Staśkowska, która w tym roku stanęła na scenie w kategorii Figure Athletic i wróciła do Polski ze złotym medalem i tytułem Mistrzyni Europy. Nasza medalistka nie odpoczywa, pod czujnym okiem trenera przygotowuje się do kolejnych zawodów, już 8 czerwca będzie reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Europy Federacji WPF, które odbędą się w Rzymie. Jak twierdzi sama pani rzecznik, dla sportowca otrzymanie powołania do kadry i szansa reprezentowania kraju to najwyższe wyróżnienie i ogromny zaszczyt.

Serdecznie gratulujemy pani Kasi i trzymamy kciuki podczas kolejnych zawodów.

  • pamiątkowa fotografia  zawodniczek na scenie, pozuja w strojach bikini, na czele trzy najlepsze zawodniczki wśród nich policjantka z Łasku
  • pamiatkowe zdjęcie  8 zawodników i zawodniczek, wszyscy sa w sportowych strojach
  • usmiechnięta zawodniczka w stroju bikini z medalem zawieszonym na szyi i pucharem w ręku
  • na zdjęciu jest puchar i złoty medal oraz dyplom