Podziękowanie za obywatelską postawę - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Łasku

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie za obywatelską postawę

Komendant Powiatowy Policji w Łasku podinsp. Piotr Bielewski wspólnie z Burmistrzem Łasku Gabrielem Szkudlarkiem spotkali się z mieszkańcem powiatu łaskiego. Podczas spotkania zorganizowanego w Urzędzie Miasta mężczyzna został nagrodzony za wzorową postawę. Podczas podziękowań nie kryto uznania dla odwagi i determinacji, którą wykazał się mężczyzna pomagając funkcjonariuszowi Komendy Powiatowej Policji w Łasku.

W środę 15 czerwca 2016 roku o godzinie 10:00 w Urzędzie Miasta w Łasku  Komendant Powiatowy Policji w Łasku podinsp. Piotr Bielewski wspólnie z Burmistrzem Łasku Gabrielem Szkudlarkiem podziękowali mężczyźnie za niebywałą odwagę, poświęcenie i wzorową postawę, dzięki której został zatrzymany sprawca czynnej napaści na policjanta.

Dzięki jego odwadze i godnej naśladowania postawie sprawca napaści trafił do policyjnego aresztu. Oprawcą okazał się 61-letni łaskowianin, który w przeszłości był już notowany za podobne przestępstwa. Teraz za czyn, którego dokonał może wrócić do więzienia nawet na 10 lat.
  • Podziękowanie za obywatelską postawę